8 osobností, které strávily čas za mřížemi

vezeni1

Dneska slušňáci, filantropové a vzory pro děti, co ale dělali dříve? Přinášíme seznam několika osobností, do kterých byste asi neřekli, že mají nějaký škraloup u policie.

Bruno Mars

Bruno Mars1

V roce 2010 byl Bruno zatčen a obviněn z držení drog v Las Vegas. Podle policie měl u sebe zpěvák 2,6 gramů kokainu poté co vystupoval v jedné hotelové show. Hrozily mu 4 roky vězení, nakonec však vyvázl jen s roční podmínkou. Ještě předtím než jej umístili do vazby musel projít focením, při kterém se až podezřele moc usmíval. Na otázku proč, odpověděl se smíchem: ,,nemám tušení“..

Christian Slater

Christian Slater

Slater, který se objevil v několika vysokonákladových filmech má překvapivě dlouhý seznam zatčení. V roce 1989 byl odsouzen k 10 dnům ve vězení za řízení v opilosti a napadení. V roce 1994 zatčen za pokus o nástup do letadla s pistolí v zavazadle. Nejvážnější to však bylo v roce 1997. Tehdy byl odsouzen za napadení své přítelkyně a policisty pod vlivem drog a alkoholu. Strávil 3 měsíce ve vězení a dalších 100 dní v léčebně. V roce 2005 byl zatčen poté, co jej kamera natočila při sexuálním obtěžování ženy na ulici.

Woody Harrelson

woody arrested

V září 1982 byla policie zavolána k dopravním komplikacím, které způsobil tančící mladík uprostřed rušné dálnice. Policie jej následně spoutala a odvezla na služebnu. Při vystupování z auta Woody srazil jednoho policistu a dal se na zběsilý útěk. Druhý policista ho však dostihl a zpacifikoval. Díky jeho nízkému věku, byl brzy propuštěn pouze s pokutou 390 dolarů.

Tim Allen

Tim Allen1

Legendární komik z pořadu „Kutil Tim“ čelil v roce 1978 vážnému obvinění z obchodu s drogami. Policisté u něj nalezli více než půl kila kokainu. Herci hrozilo až doživotní vězení, ale výměnou za jména dalších „prodejců“ to usmlouval jen na 28 měsíců.

Ozzy Osbourne

ozzy-osbourne-mug-shot

Ozzy byl několikrát zatčen za problémy s drogami a alkoholem. Delší dobu ve vězení si však odpykal za něco úplně jiného. V roce 1966 byl zatčen za krádež z obchodu v hodnotě 25 liber. Pokuta byla stanovena na 40, tolik však samozřejmě neměl a otec je za něj odmítl zaplatil. Díky tomu strávil 3 měsíce v anglickém vězení.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey1

Dnes dvojnásobný držitel Oscara byl v roce 1999 poslán do vězení za odpor při zatýkání a kouření marihuany při hraní na bongo bubny ve 3 ráno. Později v jednom rozhovoru uvedl, že policie při zatýkání použila nadměrnou sílu a tak se bránil.

Paul McCartney

PaulMcCartney

V roce 1980 strávil více téměř 2 týdny v japonském vězení, když jej chytli na letišti při pokusu přenést více než půl kila marihuany do Japonska. Zpěvákovi hrozilo až 8 let, ale nakonec i díky jeho jménu vyvázl s mnohem menším trestem.

Bill Gates

Bill gates arrested

Jeden z nejbohatších lidí planety není až takový svatoušek. V roce 1975 byl zatčen za jízdu bez řidičského průkazu. V roce 1977 se dostal na krátkou chvíli do basy za opětovnou jízdu bez řidičáku a nezastavení na stopce. A naposledy v roce 1989 byl zatčen za podezření z řízení v opilosti. Obvinění však bylo později staženo.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.