Celebrity, které přišly o panictví/panenství s jinými celebritami

Billboard's Sixth Annual Women In Music Event

Těžko říct, zda jsou tyto informace 100% pravdivé, vycházíme pouze z informací zahraničních médií a pohlavní zletilosti, která je v USA v rozmezí od 16-18 let (v závislosti na daném státu). Svou roli určitě hraje i puritánství (nebo pokrytectví?), jímž většina Američanů oplývá.

Selena Gomez s Justinem Bieberem

The 2011 ESPY Awards - Backstage And Audience

Tento pár již patří minulosti. Co však zůstává je komentář Justina, podle kterého o to přišla Selena právě s ním. Na dotaz, zda je to pravda, Selena nereagovala…

Joe Jonas a Ashley Greene

Ashley Greene and Joe Jonas are Inseparable

V době, kdy byli ještě Jonas Brothers v módě, dávali všichni 3 bratři na odiv své prsteny, které měly symbolizovat jejich panictví, které si uchovávají pro „tu pravou“. No a poté co Joe Jonas oslavil 20. narozeniny, začal randit s Alice ze série Twilight (Ashley Greene) a jeho prsten se zázrakem vytratil.

Beyonce a Jay-Z

Jay Z, Beyonce

I když to bylo jen naznačeno, doufáme, že je to pravda. V jednom rozhovoru se Beyonce vyjádřila, že před Jay-Z byl v jejím životě, ještě jeden muž, kterého si však nikdy nepřivedla domů, jelikož jejich vztah ještě nebyl na takové úrovni.

Mila Kunis a Macaulay Culkin

Michael Jackson Funeral

Mila, která je od minulého roku manželkou Ashtona Kutchera, byla od 19 let s další filmovou hvězdou, Kevinem ze série „Sám doma“.

Taylor Swift a Jake Gyllenhaal

Taylor Swift a Jake Gyllenhaal

Jejich vztah je sice už 5 let minulostí, přesto se k němu zpěvačka občas vrací a bývá její inspirací pro nové songy. Podle zdroje z blízkého okolí, který bulvární deníky už několikrát citovaly, byl Jake její první kluk a rozchod s ním nesla zpěvačka velmi těžce. Dvě písničky, které mají přímou spojitost s Gyllenhaalem jsou: Red a Shake It Off.

Kristen Stewart a Michael Angarano

Kristen Stewart a Michael Angarano

Ještě než se Kristen proslavila sérii Twilight a média sledovala její vztah a rozchod s Robertem Pattinsonem, chodila 4 roky s jiným hercem (Michael Angarano), kterého poznala při natáčení filmu Mluv. Tehdy jí bylo 14 let.

Kirsten Dunst a Jake Gyllenhaal

Kirsten Dunst a Jake Gyllenhaal

Jake má nejspíš univerzální klíč ke slavným zámkům. Herečka Kirsten Dunst, kterou můžete znát jako Jane ze série Spider-man, totiž v jednom rozhovoru z roku 2001 přiznala, že je stále panna. Nedlouho poté však začala randit s Gyllenhaalem a jejich vztah vydržel 2 roky. Tak nějak předpokládáme, že spolu po večerech nehráli karty.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.

  • nANANANA

    tady už nemá někdo o čem psát…