Český slavík 2015: Jak hlasovat a co můžete vyhrát?

Český slavík

Před několika dny odstartovala populární anketa Český slavík Mattoni pro rok 2015. Vyhraje opět Karel Gott, nebo jej Klus definitivně sesadí z trůnu?

Hlasování do 50. ročníku soutěže Český slavík začalo v úterý 6. října a bude ukončeno 22. listopadu o půlnoci. Následné slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 28. listopadu ve Státní opeře. Pro televizní diváky jej bude přenášet živě TV Nova. Těšit se můžete na vystoupení předních českých zpěváků, jako jsou Karel Gott, Petr Kolář, Michal Hrůza, skupina Jelen a další. Večerem bude provázet moderátor Libor Bouček.

Jak hlasovat?

Diváci mají dvě možnosti, jak podpořit svého oblíbeného zpěváka, bohužel ani jedna z nich se neobejde bez použití mobilního telefonu. Cena SMS odpovídá běžnému tarifu hlasujícího.

První možnost je pomocí internetového hlasovacího formuláře, ve kterém do přednastavených polí zadáte nebo vyberete ze seznamu svého oblíbence pro zvolenou kategorii. Po potvrzení volby vám stránka přidělí pětimístný kód, který zašlete na číslo 736 37 37 37. Před kód musíte ještě uvést zkratku SL. Např:  SL abcde

Druhá varianta je čistě pomocí mobilního přístroje a je o trochu zdlouhavější a nákladnější. Celý návod naleznete zde.

karel gott český slavík

Minulý ročník vyhrál opět Karel Gott. Podaří se mu letos titul Zlatého slavíka obhájit?

Český slavík: kategorie

Zlatým, stříbrným a bronzovým slavíkem budou oceněni pouze soutěžící v hlavních kategoriích tzn. nejlepší zpěvák, zpěvačka a skupina roku. Dale se budou udělovat tato ocenění:

 • Absolutní slavík
 • Objev roku
 • Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)
 • Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls
 • Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu

Hlasujte a vyhrajte

Jeden z hlasujících vyhraje letecký zájezd pro dva do Turecka od CK Alexandria. Druhá cena je možnost bezplatného půlročního pronájmu nové Škody Superb od společnosti NH CAR.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.

 • Jana Martínková

  Já nic vyhrávat nepotřebuju, ale chtělo by to, aby letos vyhrál někdo jinej než ty provařené ksichty. Jako bychom neměli nikoho jiného než pořád dokola pět, šest jmen v každé kategorii. Hlasovat budu pro Doctora PP a hlas mu dám i jako zpěvákovi, protože mě fakt baví. 🙂

 • Pingback: Karel Gott a rakovina: Aktuální stav je horší než předpoklady()

 • SmitWeson

  Volte Petr ORTEL jako zpevak i skupina … reknete vlade co si o ni mysli narod.
  http://ubunturadio.cz/

 • Baldur Mocný

  Hlasoval jsem pro Doctora PP, jako každý rok, protože to je muzika, která mne baví.
  Muzika má být zábava. A to Doctor splňuje měrou vrchovatou.