Channing Tatum: Manželka mě drží při smyslech

channing-tatum-with-dog

Channing Tatum (22 Jump Street, Bez kalhot, Jupiter vychází) a jeho manželka Jenna Dewan-Tatum (Let’s Dance) patří mezi nejkrásnější hollywoodské páry, které dal dohromady film.

Během newyorkské premiéry filmu Foxcatcher sdělil novinářům, že je to právě jeho žena, která je ve vztahu styčným bodem.

Díky ní vidím věci z jiné perspektivy. Kdykoliv zuřím nebo jsem protivný, dokáže dát věci do normálu. Chtěl bych s ní trávit více času.

A že nešlo o planá slova potvrdil ihned po promítání, když vynechat afterparty k filmu, kde měl být jednou z hlavních hvězd.

Channing Tatum patří momentálně k nejvyhledávanějším hercům Hollywoodu. Koncem roku 2014 měl premiéru již zmiňovaný snímek Foxcatcher, začátkem února vtrhl do našich kin scifi film Jupiter vychází, kde si zahrál v hlavní roli po boku Mily Kunis a před nedávnem dokončil i natáčení druhého dílu Magic Mike XXL (Bez kalhot XXL), kde předvádí své taneční a hlavně striptérské schopnosti. Krom toho se také podílí na dabování animáků. Jeho hlas jste mohli slyšet v komedii Lego Movie a od 18. února také v rodinném filmu Kniha života. Jen těžko bychom hledali všestrannějšího herce.

Channing tatum jenna dewan

Manželka Jenna Dewan-Tatum je také herečka a tanečnice. S Channingem se seznámila při natáčení filmu Let’s Dance, kde se oba objevili v hlavních rolích. Po natáčení spolu začali randit a svůj vztah stvrdili manželstvím v roce 2009. V květnu 2013 se jim narodila dcera Everly.

Trailer k filmu Bez kalhot XXL

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.