Dakota Johnson a Jamie Dornan, jací jsou ve skutečnosti?

fifty shades2

Jsou herci z filmu Padesát odstínů šedi (Dakota Johnson a Jamie Dornan) skutečně tak neostýchaví, co se postelových hrátek týče, nebo jde zkrátka jen o pohádku pro dospělé?

Jednatřicetiletý Jamie Dornan (ve filmu v roli Christiana Greye) je coby bývalý model spodního prádla na nahotu zvyklý. Dle svých slov navíc vyrůstal v dost liberálním prostředí.

Neříkám, že bychom měli speciální místnost na hrátky, ale sexem v knize nejsem šokován. Je důležitý pro vyprávění příběhu.

Aby se dostatečně vžil do role, neměl problém navštívit jeden sado-maso podnik ve Vancouveru. Tam na vlastní oči viděl, že děj Padesáti odstínů šedi nemusí být příliš vzdálený od skutečnosti. Spoustu věcí se však naučil až při natáčení od experta na danou tématiku. Jamie je momentálně 2 roky ženatý a má 1 dítě.

Čtěte také: Padesát odstínů šedi boří prodejní rekordy

fifty-shades-grey

Dakota Johnson pochází z významné herecké rodiny. Je dcerou Melanie Griffith a Dona Johnsona. Babička Tippi Hedren je herečka známá spíše zkušenějším ročníkům. Přesto její život nesměřoval vždy k herectví. Dobré jméno si udělala i ve světě modelingu. Ve svých 23 letech už pózovala pro značky jako Mango, Wish nebo Uniqlo.

dakota johnson modeling

Dakota Johnson na fotografiích pro Mango

Ovšem vše nebylo tak růžové jak se může zdát. Očekávání rodiny a tlak médií ji způsobil problémy s alkoholem a v roce 2007 dohnal až do protialkoholické léčebny v rehabilitačním centru. Od té doby však podle svých kolegů působí velice pokorným a vyrovnaným dojmem, avšak jak už to bývá, tichá voda břehy mele. Navíc jak se sama vyjádřila v jednom rozhovoru – roli Anastasie dostala také díky tomu, že se nebojí svléknout…

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.