Diety slavných osobností

fergie a megan

Několik různých osobností a několik různých a stále zdravých způsobů hubnutí. Diety slavných, které fungují, avšak vše má své pro a proti. Které dáte přednost?

Beyoncé

beyonce

Mezi diety slavných rozhodně patří 22 denní plán známého fyziologa (Marco Borges), podle kterého musela zpěvačka po 22 dní z jídelníčku vynechat živočišné produkty. Přestože po skončení nezůstala vegankou, její jídelníček je i nadále spíše rostlinného původu.

Angelina Jolie

angelina jolie3

Angelina dodržuje přísnou dietu „dávných zrn“ (The Ancient Grains diet), jejímž základem jsou většinou semínka (chia) a obiloviny nedotčené moderními zemědělskými postupy (quinoa, kamut, proso, špalda a pohanka). Výhodou diety má být krom štíhlého těla i péče o pleť a vlasy.

Victoria Backham

victoria beckham

Hvězda Spice Girls, úspěšná podnikatelka a manželka Davida Backhama dodržuje alkalický životní styl. Ten je postaven na konzumaci velkého množství ovoce a zeleniny a zároveň omezení kyselino-tvorných jídel (mléčné výrobky, těstoviny, maso a další). Ve výsledku jde o udržení tělesného pH v rozmezí 7.35 – 7.45. Dalšími příznivci tohoto stravování jsou Jennifer Aniston, Kirsten Dunst a Gwyneth Paltrow.

Katy Perry

katy perry2

Tajemstvím Katy Perry jsou houbičky. Pokaždé když má pocit, že potřebuje trochu shodit, najede na 14 denní „M-plan“, podle kterého se má denně nahradit jedno hlavní jídlo houbami. Výhodou má být hubnutí v požadovaných partiích bez efektu na poprsí.

Megan Fox

megan fox

Megan je fanynkou pětifaktorové diety od známého trenéra celebrit (Harley Pasternak). Základem je 5 jídel denně, po dobu 5 týdnů s kombinací 5 ingrediencí (bílkoviny, zdravé tuky, vláknina, nekalorický nápoj a sacharidy s nízkým glykemickým indexem) a 5 hříchů (jednou týdně můžete dietu porušit). Více informací zde.

Fergie

fergie

Fergie propaguje knížku hollywoodské odbornice na výživu (Kimberly Snyder) s názvem „The Beauty Detox Solution“, ze které se stal během krátké doby obrovský hit. Ve knize Kimberly nabádá obohatit svůj jídelníček o několik potravin. Mezi ty hlavní patří: kysané zelí, okurka, mořské řasy, papája, kapusta, dýňová semínka a citrón. Knížku si můžete koupit i v češtině . Více informací zde.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.