Ellie Goulding v Praze! Předprodej vstupenek začne už v září

Ellie Goulding v Praze

Britská popová hvězda se po dvou letech vrací do ČR! Ellie Goulding v Praze vystoupí koncem ledna 2016.

Naposledy v ČR vyprodala klub SaSaZu a už tehdy nikdo nepochyboval, že to mladá zpěvačka dotáhne daleko. Od té doby se z britských hitparád přehoupla na vrchol těch amerických, prodala další miliony kopií svých CD a vyhrála britskou verzi „slavíka“ BRIT Awards 2014.

Vystoupení Ellie Goulding v Praze je naplánováno na 30. 1. 2016 a pokud chcete být u toho, předprodej vstupenek začíná 25. září 2015 v 10 hodin dopoledne v síti Ticketportal. Členové klubu Live Nation si mohou lístky koupit o den dříve už 9 hodin ráno. Cena vstupenek se pohybuje v rozmezí 990 – 1390 Kč. Koncert proběhne v pražské O2 aréně.

Na Facebooku už existuje oficiální událost, ve které můžete potvrdit svou účast případně se zeptat na dodatečné informace.

ellie goulding v praze

Ellie Goulding v Praze zanechala skvělý dojem.

Nové album: Delirium

Ellie Goulding v Praze představí i své nové album Delirium, které vychází 6. listopadu. Podle zpěvačky deska popisuje dny, kdy je skutečně nešťastná i jejich přesný opak, zkrátka každodenní delirium.

Základní edice obsahuje 16 písniček včetně úspěšného singlu Love Me like You Do ze soundtracku k filmu Padesát odstínů šedi. Deluxe edice bude rozšířena o dalších 6 písní. Na albu se podílela cela řada osobností, jako jsou Max Martin, Ryan Tedder z One Republic, Greg Kurstin, nebo Guy Lawrence.

5 zajímavostí o Ellie Goulding

  • V roce 2011 zpívala na svatbě prince Williama a Kate Middleton k jejich prvnímu tanci.
  • Přestože k ní neodmyslitelně patří blond vlasy, její přírodní barva je hnědá.
  • Rok 2012 oslavila seskokem z letadla.
  • Už několik let je veganka. Prý se tak cítí zdravěji.
  • Pravidelně ráda běhá. I díky tomu je jednou z tváří společnosti Nike.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.