Film Angry Birds má první trailer!

film angry birds

V květnu 2016 se máme na co těšit! Do kin totiž míří film Angry Birds, který nám snad konečně vysvětlí, proč že jsou ti opeřenci tak vzteklí.

Film Angry Birds vzniká na základě předlohy stejnojmenné finské hry, kterou si po celém světě oblíbily desítky milionů hráčů. Z původně mobilní hry se stal postupem času hit napříč většinou dostupných herních zařízení.

Film Angry Birds nás zavede na ostrov nelétavých ptáků, kde jsou všichni šťastni – teda skoro všichni. V tomto ráji žije i náladový Red (Jason Sudeikis – Millerovi na tripu, Šéfové na zabití), rychlík Chuck (Josh Gad) a výbušný Bomb (Danny McBride). Všichni tři byli vždy za místní outsidery, jenže poté co ostrov navštíví tajemné zelené prasátka, je právě na našich looserech, aby zjistili o co prasatům jde.

Film Angry Birds a první trailer

Datum české premiéry je stanoveno až na 12. květen 2016. Nicméně pokud patříte mezi velké fandy, můžete průběh natáčení sledovat už teď na oficiálním Facebooku, Twitteru nebo webových stránkách.

Dabing, scénář, režije

Na filmu se podílí i několik známých osobností. Kromě již zmiňovaného Jasona Sudeikise diváci uslyší i P. Dinklage (Hra o trůny) nebo duo online bavičů Smosh (Ian Hecox a Anthony Padilla), kteří mimochodem patří mezi 20 nejvýdělečnějších YouTuberů na světě. Následuje seznam všech dabérů.

Jason Sudeikis, Peter Dinklage, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph, Kate McKinnon, Bill Hader, Keegan-Michael Key, Tony Hale, Ike Barinholtz, Hannibal Buress, Jillian Bell, Danielle Brooks, Romeo Santos, Smosh (Ian Hecox a Anthony Padilla)

Režírovat bude Clay Kaytis a Fergal Reilly. Pod scénář se podepsal Jon Vitti (Simpsonovi).

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.