Hra o trůny 7. série: datum premiéry a nové fotky

daenerys-jpg

Natáčení nejnovější 7. série Hry o trůny je již několik měsíců v plném proudu, nicméně na začátek si fanoušci nejlepšího fantasy seriálu posledních let musí ještě chvíli počkat.

Pro nedočkavé fanoušky mám alespoň nové fotografie z natáčení sedmé série a přibližné datum premiéry. Přestože v článku vyloženě neprozrazuji žádnou zápletku, některé fotografie mohou všímavým jedincům lecos napovědět.

Hra o trůny 7: Nové fotografie

Ačkoli HBO vynaložilo nemalé prostředky na zamezení úniku informací, štáb může jen obtížně vzdorovat přívalu zvědavých a smrtelně odhodlaných fanoušků. Tady je několik jejich úlovků.

Hra o trůny 7

John Snow v přímé konfrontaci s Theonem „smraďoch“ Greyjoyem

Hra o trůny 7. série

Pravděpodobně první setkání Daenerys a Johna Snow

Hra o trůny 7. série

Zdá se, že nám draci opět připomenou svou sílu

Hra o trůny 7. série

V nové řadě samozřejmě nemůže chybět ani Tyrion a Davos

Předpokládané datum premiéry

Hra o trůny 7 započala své natáčení až v srpnu 2016, tzn s měsíčním zpožděním oproti předchozím sériím, a ačkoli má mít nová řada pouze 7 dílů, předpokládaný konec natáčení je stanoven až na únor 2017. Produkce tyto změny zdůvodnila až překvapivě jasně. „Začali jsme s natáčením trochu později, protože na konci série „dorazí zima“. Z tohoto důvodu se nám slunečné počasí příliš nehodí.“

Podle HBO se na 7. sérii Hry o trůny můžeme těšit až létě 2017, bez přesnějšího termínu. Za použití selského rozumu a informací o začátku/konci natáčení předchozích sérií + následné premiéry jsem došel k závěru, že Hra o trůny 7 začne na přelomu června/července 2017. Odpůrci titulků si na český dabing z dílny HBO CZ počkají ještě o 2 týdny déle.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.