Hvězdná pěchota 2015: To nejhorší z letošní SuperStar

adéla hrčová hvězdná pěchota 2015

I letos museli porotci SuperStar vybírat kromě nadějných zpěváků i ty méně talentované. Tzv. Hvězdná pěchota 2015 teď hledá svého generála.

Poslední ročník SuperStar proběhl v roce 2013. Tehdy se o vítězi hvězdné pěchoty rozhodovalo mezi Pavlou Filipovou a Adélou Pulcovou.

Adéla Hrčová

Adéla z Orlové-Lutyně je horkým favoritem od prvního dílu. Porotu dostala už svým svérázným úvodním monologem, který se zapsal do dějin jako nejdelší v historii soutěže. Po tak vyčerpávajícím úvodu by člověk čekal, že právě přišla nová Rihanna, nicméně dostavila se spíše Anička Dajdou. Tak snad to výjde alespoň v tom modelingu…

Tomáš Hudec

Tomáš chtěl porotu zvednout ze židlí italskou písní od Tiziana Ferra. Podle jeho slov lidé ucítí, že jde o něco zvláštního, něco co zkrátka není běžné. Ani tehdy nevěděl, jak velkou má pravdu.

Lukáš Drutarovský

V SuperStar to slovenský zpěvák zkoušel už před 8 lety. Nevyšlo to, ale nevzdal se, zatnul zuby a několik let doma trénoval, aby to letos mohl vybalit znovu. Koukněte, jak vypadá výsledek osmiletého snažení (s přestávkami samozřejmě).

Tibor Ištok

Tomáš se toho nebojí. Do televize totiž prozradil, že upravenou píseň Whitney Houston, kterou mimochodem složil těsně před příchodem, věnuje své bývalé i současné přítelkyni.

Viera Gajdošová

Hvězdná pěchota má letos také svého zástupce z řad alternativních zpěváků. Viera Gajdošová předvedla lehce upravenou verzi písně od Anety Langerové.

Tak co, máte svého favorita na generála Hvězdné pěchoty?

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.