Jennifer Lawrence – Proč vůbec pořizovala erotické fotografie?

Jennifer Lawrence Sexy Body

Herečka Jennifer Lawrence, které byly ukradeny erotické fotografie, prochází těžším životním obdobím. V dalším díle Hunger Games: Síla vzdoru je sice stále sebevědomou hrdinkou, její soukromý život však utrpěl.

Je to sice už několik měsíců, ale na hereččině osobnosti jsou stále stopy nejistoty a strachu z kontaktu s veřejností. Herečka kvůli tomu ztratila zájem se svými fanoušky komunikovat skrze sociální sítě.

Má první myšlenka byla napsat veřejné prohlášení, ale každá věc, kterou jsem zkusila napsat, mě ještě více rozbrečela. Začala jsem psát omluvu, ale nemám se za co omlouvat. Byla jsem v láskyplném, zdravém vztahu po 4 roky. Často mezi mnou a partnerem byly velké vzdálenosti a buď by se koukal na porno nebo na mě…

Uniklé lechtivé fotografie se rychle objevily na webech 4chan, Reddit, Twitter a Tumblr. Kromě fotek Jennifer Lawrence získali hackeři i fotografie jiných celebrit jako jsou: Kate Upton, Kirsten Dunst a Mary Elizabeth Winstead. Únik momentálně vyšetřuje FBI, avšak dopadení viníků je nepravděpodobné.

Kirsten Dunst můžete znát z filmu Spider-Man nebo Wimbledon

Kirsten Dunst můžete znát z filmu Spider-Man nebo Wimbledon

Nemohu nikomu vůbec popsat jaký to je pocit, vidět své nahé tělo kolovat internetem jako ranní zprávy, jako bych byla jen kus masa pro něčí zisk.

Největší vlnu kritiky sklidil od herečky známý hollywoodský blogger Perez Hilton, který fotky zveřejnil mezi prvními.

,,Fotografie stáhl až když si lidé začali stěžovat. Pak ke mě přišel s omluvou, že o tom prostě jen nepřemýšlel,… to není omluva, ale přesné popsání situace.“

oscars jennifer lawrence won

Přes všechny problémy je však Jennifer Lawrence stále jednou z nejvyhledávanějších hereček současnosti. To dosvědčuje i fakt, že je jedním z nejmladších držitelů Oscara a druhou nejvýdělečnější herečkou za rok 2014 (34 milionů dolarů) a zdá se, že by si neměla pohoršit ani tento a příští rok, jelikož natáčí další díl úspěšné série Hunger Games: Síla vzdoru 2. část a nový díl X-Men: Apocalypse.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.