Justin Bieber Praha 2016: Vstupenky zmizely ihned

Justin Bieber Praha 2016 - O2 Arena

Praha letos zažije další světovou hvězdu. V listopadu 2016 k nám dorazí vůbec poprvé v historii zpěvák Justin Bieber. Hlad českých fanoušků po kanadské hvězdě je dokonce tak velký, že dokázal vyprodat O2 Arenu během několika hodin.

Justin Bieber v Praze vystoupí v rámci mezinárodního turné s názvem Purpose World Tour, během kterého navštíví největší světové metropole. Evropská část začíná už 14. září v Berlíně, ovšem Česká republika si na koncert počká až do 12. listopadu 2016. Turné bude propagovat nejnovější album Purpose, které již od svého vydání (13. listopadu 2015) stihlo obsadit vrchní příčky nejlepších světových hitparád a boří prodejní rekordy.

Vstupenky

Prahu navštíví Justin Bieber vůbec poprvé v historii a tak není divu, že se po lístcích jen zaprášilo. Vstupenky, jejichž oficiální cena začínala na částce 1390 Kč, zmizely během několika hodin a to včetně těch nejdražších za 4990 Kč. Takovým zájmem se dnes může pochlubit jen málo zpěváků. Jen pro srovnání – I taková hvězda jako Ellie Goulding měla své vstupenky na nedávný koncert v podstatně nižší cenové hladině (od 990 do 1390 Kč).

Justin Bieber Praha 12. 11. 2016 ve 20:00h

Justin Bieber Praha 12. 11. 2016 ve 20:00h

Kde sehnat lístky?

Jak už bohužel bývá zvykem, všeobecného zájmu o JB využili i spekulanti. Internetové bazary tedy ihned po vyprodání z oficiálních zdrojů zaplavily předražené vstupenky na už tak drahé vystoupení. Většina překupníků si k lístkům přidala přibližně 30% marži, avšak jsou i tací, kteří se nebáli jejich cenu i vynásobit…

Nejvíce nabídek (momentálně cca 60) nalezete na webu Bazos.cz. Znatelně menší nabídka je pak na portálu sbazar.cz a aukro.cz.

Další možnost sehnat lístky je skrze oficiální událost na Facebooku. Denně se zde objevují nové nabídky a poptávky. Když budete mít štěstí, ani příliš nepřeplatíte.

Justin Bieber v Oslu

Justin Bieber během své show v norském Oslu. Zpěvák koncert ukončil už po první písni, kvůli neukázněným fanouškům. Doufejme, že v Praze zůstane déle.

Koncert pořádá agentura AEG Live’s Concerts West. Více informací a fan předměty najdete na oficiálních webových stránkách www.justinbiebermusic.com.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.