La Parta: Partička se stěhuje na Barrandov

La Parta tv Barrandov

Partička mění jméno i televizi. Od 12. října uvidíte své oblíbené baviče každé pondělí večer v pořadu La Parta na Barrandově.

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol se vrací na televizní obrazovky v premiérových dílech pořadu La Parta. Známé čtveřici nebude chybět ani slovenský herec Daniel Dangl a hudebník Marián Čurko.

Původní Partička běžela na Primě od roku 2011. V lednu 2015 však televize pozastavila natáčení nových dílů a odvysílala pouze několik předtočených epizod.

La Parta začíná 12. října v 21:55 na TV Barrandov. Pokud vám vysílací čas nevyhovuje, můžete ještě zkusit online video archiv. Momentálně bohužel není jasné, zda bude archiv přístupný zdarma, nebo pouze v rámci prémiových služeb za předplatné.

Proč skončila Partička?

Podle Ondřeje Sokola je za koncem pořadu osobní msta. Ředitel programu Miloš Zahradník, prý Partičku označil za blbost už v době, kdy pracoval pro TV Nova, na které měl pořad původně běžet. Proti takovému vyjádření se však vedení Primy ohradilo. Podle aktuálního ředitele programu (Roman Mrázek) bylo rozhodnutí týmovou záležitostí. Jedním z určujících faktorů prý byl poměr cena / sledovanost a podle tohoto měřítka Partička dlouhodobě ztrácela, což bylo pro vedení jasným impulzem natáčení zastavit.

Vstupenky na divadelní Partičku stále v prodeji

Konec televizní Partičky naštěstí nemá nic společného s divadelní verzí. Ta má své představení naplánované až do konce letošního roku. Kdy a kde můžete Partičku vidět naleznete zde.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.