Madonna v ČR představí nové album Rebel Heart

Madonna v ČR

Americká zpěvačka Madonna vystoupí 7. listopadu v Praze a představí nové album Rebel Heart. Vstupenky na koncert budou stát až 5760 Kč.

V pondělí to oznámila koncertní agentura Live Nation. Vstupenky na Madonnu budou stát v rozmezí od 1150 do 5760 Kč a budou v prodeji od 16. března, 9:00.

Turné startuje už koncem srpna v Miami, USA. Momentálně má zpěvačka naplánováno 35 koncertů po celém světě a další budou přibývat. Evropská část turné začne 4. listopadu v Kolíně nad Rýnem, pražská O2 aréna je tedy hned druhým evropským místem, kde se zpěvačka ukáže.

Nové album Rebel Heart vyšlo už 6. března, ovšem neobešlo se to bez problémů. Kvůli předčasnému úniku nehotových nahrávek uvolnila Madonna 6 z nich na iTunes již dříve. V souvislosti s činem zatkla izraelská policie devětatřicetiletého muže, který je za únik skladeb údajně zodpovědný. Momentálně si některé písničky můžete legálně poslechnout i na YouTube.

Rebel Heart je třináctým zpěvaččiným albem a míchá v sobě několik hudebních stylů. Samozřejmě nechybí taneční, rocková a elektronická hudba. Bonusem však je akustický folk a reggae.

Momentálně, několik dní po zahájení prodeje, se média předhánějí v kladnějším hodnocení a i já jakožto spíše "rádiový fanoušek" musím uznat, že po předchozích dvou albech se jedná o velmi příjemné překvapení. Ze 14 skladeb, které album nabízí má většina potenciál zaujmout vrchní příčky hitparád.

Na albu se podílelo několik důležitých osobností hudebního průmyslu. Úpravy zvuku se zhostil DJ Avicii a Diplo, nechybí klavírový doprovod Alicie Keys a na závěr songu Bitch I’m Madonna, uslyšíte i duet s Nicki Minaj. Pokud vám je to stále málo, verze Super Deluxe obsahuje ještě o 5 skladeb více.

Madonna se do ČR vrátí po více než 6 letech. Naposledy zde v roce 2009 představovala album Hard Candy. Tehdy se koncertu v přírodním amfiteátru v Praze-Chodově zúčastnilo přibližně 50.000 lidí. O 3 roky dříve měla zpěvačka 2 koncerty v pražské O2 aréně, která má však mnohem menší kapacitu. Tehdy byly lístky vyprodány během necelých dvou hodin.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.