Mission: Impossible 5 má problémy s natáčením

Mission Impossible 5

Film Mission: Impossible 5, kde si opět zahraje Tom Cruise, má drobné problémy s natáčením. Kamery se na týden zastavily kvůli neuspokojivému zakončení filmu.

Režisér Christopher McQuarrie dostal více času na vymyšlení nového finále. Pomáhat mu má kamarád spisovatel, jehož identitu se autoři rozhodli neprozradit a sám Tom Cruise, který se s režisérem dobře zná už z natáčení filmu Jack Reacher: Poslední výstřel.

Pro tak velký film je zastavení natáčení velmi neobvyklé a hlavně drahé, navíc když nás od premiéry dělí pouze 5 měsíců. Ta se přesunula z prosince na 31. červenec 2015. Uvidíme tedy, zda se studio Paramount neukvapilo.

Podle zdroje z natáčení si momentálně štáb dává chvilku volna, aby se oprostili od původního scénáře a díky nadhledu získali nápady na lepší zakončení.

Mission: Impossible 5

Režisér Christopher McQuarrie a Tom Cruise na fotce z natáčení filmu Jack Reacher

Pro Paramount to rozhodně není první podobný problém se scénářem. Naposledy v roce 2013 potkal stejný osud film World War Z (Světová válka Z, v hlavní roli Brad Pitt), jehož premiéra byla kvůli úpravě scénáře opakovaně posunuta.

Poslední díl Mission: Impossible – Ghost Protocol (natáčelo se i v Praze) vydělal celosvětově 650 milionů dolarů, což je prozatím nejvíce v sérii. Je tedy jasné, že studio nechce nic riskovat a počká až bude Mission: Impossible 5 v nejlepší možné formě.

Několik fotografií z natáčení Mission: Impossible 5

Mission Impossible 5

Mission Impossible 5

Mission Impossible 5

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.