Nejzajímavější dárky celebrit

darky

Pokud jste i vy letos našli pod stromečkem hlavně ponožky, nezoufejte. Je mnoho lidí, kteří nedostali třeba vůbec nic, no .. ale o těch dnešní článek není. Připravili jsme pro vás krátký přehled několika extravagantních dárků, kterými celebrity obdarovávají další celebrity.

Taylor Swift a Harry Styles

Harry styles tyalor swift

Taylor Swift utratila přes 80.000$ (1.800.000 Kč) za upomínkové předměty s tématikou Beatles pro svého někdejšího přítele, zpěváka One Direction (Harry Styles). Osobně prý obvolávala londýnské fan-shopy a hledala ty nejvzácnější dostupné kousky.

Ben Affleck a Jennifer Lopez

Jennifer Lopez and Ben Affleck Split

Noviny The San Francisco Chronicle před časem informovaly, že Ben Affleck koupil své někdejší partnerce Jennifer Lopez diamanty osázené záchodové prkno. To ho v přepočtu na koruny stálo okolo 2.4 milionu.

Katy Perry a Russell Brand

Virgin Galactic’s SpaceShipTwo on its first test flight over the Mojave Desert, California

Katy Perry pořídila svému ex-manželovi (Russell Brand) letenku do vesmíru se společností Virgin Galactic, ano tedy se stejnou společností, které nedávno tragicky zahynula posádka při výbuchu raketoplánu. Shodou okolností vybouchlo i manželství Katy a Russella. Letenka stála něco přes 4.5 milionu Kč.

Oprah Winfrey

Mediterranean cruise

Nejznámější americká a možná i světová moderátorka stejně proslulé talk show Oprah Winfrey zaplatila svým zaměstnancům 10 denní plavbu po Středozemním moři. Celý výlet ji stál 17 milionů Kč.

Jude Law a Sienna Miller

Jude Law Sienna Miller

V roce 2010 obdaroval americký herec Jude Law svou snoubenku (Sienna Miller) klavírem a prstýnkem se safíry a diamanty v celkové hodnotě 4.5 milionu Kč. Zatím co diamanty jsou věčné, jejich vztah měl však mnohem kratší životnost.

Beyonce a Jay-Z

2010 Bugatti Veyron Grand Sport Sang Bleu

Beyonce a Jay-Z jsou známí svou přílišnou extravagancí. V roce 2010 dostal Jay-Z od své partnerky Bugatti Veyron Grand Sport v hodnotě 45.6 milionu Kč. On samozřejmě také nešetřil a nakoupil ve francouzské firmě Hermès pro svou ženu kabelky za 8 milionů Kč.

Katie Holmes a dcerea Siri

-  /X17online.com

Katie Holmes ví, jak svou dceru rozmazlovat. Na Vánoce roku 2012 dostala její dcera Suri dětský zahradní domeček a mini-mercedes v celkové hodnotě 684.000 Kč.

Jennifer Aniston a Courteney Cox

chanel bike

Když se Jennifer Aniston svěřila kamarádce Courteney Cox, že by ráda začala jezdit na kole, Courteney udělala přesně to, co všichni bohatí „Přátelé“. Koupila Jennifer nové kolo značky Chanel. Cena 300.000 Kč.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.