Oblíbená jídla celebrit

adam levine scarlett johanson

Mezi oblíbená jídla celebrit nemusí vždy patřit pouze kaviár a lanýži. Většina slavných z našeho seznamu do svého TOP jídelníčku zařadila běžné pokrmy.

A jaké to jsou?

Scarlett Johansson

Scarlett v rozhovoru pro televizi FOX prozradila, že je vyloženě závislá na kuřecích křidélkách Buffalo Wings, což je americká verze smažených kuřecích křidélek. Pokud vás zajímá recept a původ jak vznikl, klikněte zde.

scarlett johanson

Adam Levine

Podle svých slov je prý Adam v kuchyni naprosto levý, jediné co prý zvládá skvěle jsou vajíčka a hovězí steak (Rib eye steak). Čím tlustší, tím lepší. To je prý i důvod proč dává přednost žeberní části. Úplně nejraději pak má chrupavku s medem. Dle zpěvákových slov je to prý tak dobré, že by to mělo být nezákonné.

"Can A Song Save Your Life?" Premiere - 2013 Toronto International Film Festival

Britney Spears

,,Čokoláda, rozhodně mnoho čokolády.“ odpověděla Britney časopisu Styles. Jmenovitě pak zejména Snickers, Twix a M&M.

britney spears

Katy Perry

,,Miluji houby, mohu jich sníst tuny. Miluji hlavně lanýže, ale zas tak často se k nim nedostanu.“ Mezi další oblíbená jídla pak zařadila grilovaný kuřecí řízek z CPK (fast food Callifornia Pizza Chicken) a čínský kuřecí salát v Chinchinks.

katy perry_1

Barack Obama

Mnoho pizzerií z Chicaga se hrdě prohlašuje za prezidentovy oblíbené restaurace. Například italská Fiesta Pizzeria je prý podle majitele místem odkud si nechává jídlo zaslat. Což sice může být pravda, ale nemusí. Co vsak s jistotou víme je, že aktuální americký prezident holduje chili. Také si ho prý připravuje sám podle starého rodinného receptu.

barack obama

Jennifer Aniston

Magazínu Styles prozradila, že miluje mexickou kuchyni a pokud by si měla vybrat poslední jídlo bylo by to právě mexické. ,, Rozhodně bych sáhla po chipsech s guacamole(na bázi avokáda),  quesadilla, enchilada, velký tostada salát a nachos.“

Horrible Bosses - UK Premiere

Justin Bieber

Justin dává(dával?) přednost gumovým medvídkům. Z počátku to prý pro něj bylo to nejlepší co si mohl dopřát. Začali si toho všímat i fanoušci a nosili mu jich spousty na jeho turné. Naposledy se však vyjádřil, že se jich přejedl a další turné s medvídky by nezvládl.

justin bieber oblíbená jídla

Johnny Depp

Stejně jako Jennifer Aniston dává přednost mexické kuchyni. Konkrétně Puerco Pibil (vepřové v papilotě, jinak též cochinita). Pokaždé, když jde do mexické restaurace, si dává právě toto.

johnny depp oblíbená jídla

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.