Oblíbené filmy známých osobností

bill ronaldo

Většina z nich často hraje ve filmech, teď se však podíváme na jejich nejoblíbenější snímky.  Přinášíme seznam 11 celebrit a jejich oblíbené filmy.

Harrison Ford

Harrison ford

Oblíbený film: Jako zabít ptáčka

Americký herec Harrison Ford (Hvězdné války, Indiana Jones, Uprchlík..) označil za nejoblíbenější film třemi Oscary ověnčený snímek „Jako zabít ptáčka„, který pojednává o USA v 30 letech, tedy v době hluboké rasové nesnášenlivosti. Poslední kapkou má být znásilnění bílé holčičky černochem. Obhajoby se ujímá bílý advokát Finch, který však má nezvratné důkazy o nevinně svého klienta.Stačí to však proti rozvášněnému davu?

Eva mendes

Oblíbený film: Zprávař

Hvězda série Rychle a zběsile, Hitch nebo několika známých romantických komedií má za nejoblíbenější film Zprávaře (v hlavní roli Will Farrell). Už dříve vyjádřila velký zájem zahrát si po jeho boku ve filmovém pokračování, bohužel studio její prosby nevyslyšelo.

Michael jackson

Oblíbený film: E.T. – Mimozemšťan

Král popu a autor dodnes nejprodávanějšího alba v historii (Thriller) označil za nejoblíbenější film snímek George Lucase „E.T. – Mimozemšťan“. Kromě filmu vyšla také audiokniha, které dělal Michael vypravěče.

Cristiano Ronaldo

Oblíbený film: Skála

Momentálně jeden z nejlepší fotbalistů světa a držitel zlatého míče za rok 2008 se nejraději dívá na film Skála, kde excelují hned dva oscaroví herci, Sean Connery a Nicolas Cage.

Christian Bale

Oblíbený film: Tlouštík z Beverly Hills

Oscarový herec mnoha psychologických dramat, akčních a sci-fi filmů, který snad za celou svou kariéru nehrál v komedii, zařadil mezi své oblíbené filmy snímek Tlouštík z Beverly Hills. V rozhovoru pro časopis Esquire prozradil, že si film pustil dva večery po sobě a nepřestával se smát.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.