Ohnivy kuře láká diváky více než Milionář

ohnivý kuře

Seriál TV Prima z kuchařského prostředí (Ohnivý kuře) diváky láká více, než nové díly kdysi veleúspěšného Milionáře a s přehledem předhání i ostatní středeční pořady.

Nový seriál Ohnivý kuře se od svého spuštění (5. března 2016) drží až na výjimky nad hranicí 1 milionů diváků, což je pro Primu rozhodně úspěch. Z české seriálové produkce si momentálně vede lépe pouze Ordinace v růžové zahraně, jejíž sledovanost kolísá kolem hodnoty 1.5 milionu diváků. Z hlediska kritiky Ohnivé kuře nijak nezáří, ale není to propadák. Uživatelé CSFD pořadu přisoudili hodnocení 42%, což je pro český seriál ještě naprůměrná známka.

O seriálu

Dva kamarádi Michal „Mike“ Beneš (Jakub Prachař) a Jan „Burák“ Bureš (Jan Dolanský), se po propuštění z vězení rozhodnou uskutečnit svůj sen – otevřít si vlastní steak house. Pomoct jim k tomu má Burákovo dědictví po strýci, který mu zanechal hospodu U Nováčků v městečku Janovy Lázně. Při příjezdu na místo však jejich plán dostává znatelné trhliny, jelikož z vysněné hospody jsou ruiny a ve městě je navíc schopná konkurence v podobě Hotelu Grand, hospody u Slepičků, večerky asijského prodejce Liua a cukrárna Kláry a Veruny. Mike a Burák se snaží získat peníze na rekonstrukci hospody a rozjet ji, ale spíše se dostávají do větších dluhů. Start jejich nového života také komplikuje probační pracovník Emil Macátko (Norbert Lichý), který dohlíží nad jejich životy.

Zajímavosti

  • Herce v začátcích zaučoval Zdeněk Pohlreich.
  • Původně se seriál jmenoval Opilý kuře a měl být uveden v lednu 2016. Později došlo k přejmenování na Ohnivý kuře a premiéru odsunuli na březen.

Sledujte online

Seriál Ohnivý kuře můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Prima nebo online ze záznamu na stránkách iprima.cz.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.