Kdo přežije 30. série: 3 kmeny a 18 nových soutěžících

kdo přežije worlds apart

Začala 30. série Kdo přežije (Survivor) s názvem Worlds Apart. Název byl vybrán právě podle rozdělení kmenů. Ty jsou tvořeny na základě úlohy, kterou má každý člen v reálném životě.

Ve hře se tak setkáme s kmenem White collars (Bílé límečky), což jsou manažeři a obecně lidé tvořící pravidla. Blue collars (Modré límečky) – lidé, kteří dané pravidla dodržují, neboli střední třída a poslední kmen No collars (bez límečků) je tvořen lidmi, kteří pravidla porušují, rebelové žijící jen podle sebe.

Už na základě tohoto rozdělení lze tušit, že se bude jednat o další zajímavou sérii. Poslední podobné rozdělení v Kdo přežije: Cagayan přineslo jednu z nejoblíbenějších sezón (podle CSFD 2. nejlépe hodnocená série). Tehdy se utkalo 18 lidí rozdělených do 3 kmenů na základě svých tělesných nebo mentálních vlastností – siláci, krasavci a chytráci.

Třicátá série Kdo přežije: Worlds Apart začala včera 25. února na americké stanici CBS, která soutěž pravidelně pořádá. Už dnes však není problém si díl stáhnout. Jediný problém jsou titulky, které přichází vždy se zpožděním. Titulky k prvnímu dílu by měly být hotovy v pondělí večer. Stahovat můžete na českých stránkách reality-show.eu.

Kmen White collars

kdo přežije white collar
zleva: Max Dawson – mediální konzultant, Carolyn Rivera – právnička, Joaquin Souberbielle – ředitel marketingu, Tyler Fredrickson – vyhledávač talentů, So Kim – vyšší pozice v módní firmě, Shirin Oskooi – právnička Yahoo

Kmen Blue collars

kdo přežije blue collar
zleva: Dan Foley – pošťák, Kelly Remington – policistka, Mike Holloway – pracovník na ropném vrtu, Sierra Dawn Thomas – westernové závody koní (barrel racer), Rodney Lavoie Jr. – stavbař, Lindsey Cascaddan – kadeřnice

Kmen No collars

kdo přežije no collar
zleva: Joe Anglim – designer šperků, Hali Ford – studentka práv, Will Sims II – YouTube videa, Vince Sly – prodavač kokosových ořechů, Nina Poersch – advokátka, Jenn Brown – instruktorka jachtingu.

Série se natáčela na stejném místě jako ta předchozí, tedy San Juan del Sur v Nikaragui a opět nás jí bude provázet nestárnoucí Jeff ProbstDalší díl Kdo přežije: Worlds Apart uvede CBS ve středu 4. 3.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.