Sasha Grey tváří anti-kyjevské propagandy

Sasha Grey

Podle článku na ruské sociální síti VKontakte byla nejznámější „hrdinka“ filmů pro dospělé – Sasha Grey, zabita ukrajinskými vojáky.

Fotka bývalé hvězdy filmů s hvězdičkou se objevila ve smyšleném příběhu zdravotní sestry, kterou ukrajinští vojáci unesli, znásilnili a nakonec rozsekali sekerou.

Sasha Grey

Obrázek z ruské sociální sítě

Sasha Grey, která opustila lechtivý průmysl, aby se stala trochu tradičnější herečkou se k události vyjádřila na svém Twitteru se slovy, že vše zašlo příliš daleko.

Celá událost má ale zajímavou dohru. Podle The Moscow Times byl příspěvek, který už první den sdílelo více než 3500 lidí, původně zamýšlen jen jako vtip. Zpráva o zabité sestře se navíc začala šířit i na další ruské sociální síti Odnoklassniki, která je spíše populární mezi staršími lidmi a příznivci starých pořádků.

Sasha Grey skončila s filmy pro dospělé v roce 2010. Od té doby jste ji mohli vidět v komediálním pořadu HBO Vincentův svět, hororu Open Windows (zde si zahrál i Elijah „Frodo“ Wood) nebo několika dalších vedlejších rolích. Celou její filmografii najdete na CSFD.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.