Seriál Limitless: Bradley Cooper rozjíždí novou zápletku s NZT

bradley cooper seriál limitless

Film Limitless (Všemocný) znamenal pro producenty obrovský tržní úspěch, a tak bylo jen otázkou času, kdy se objeví pokračování. Tím zlatým vejcem má být seriál Limitless z díly CBS.

O čem bude nový příběh, kdo se objeví v hlavních rolích a kdy se jej dočkáme?

Nejprve ta dobrá zpráva. Jak už titulek napovídá, do hry se vrací hvězdný Bradley Cooper! Coby vysoký politik s geniální myslí sice v příběhu figuruje pouze ve vedlejší roli, ovšem jak zjistíte z prvního dílu, jeho přítomnost je zásadní pro přežití hlavní postavy. Tou je až do nedávna průměrný mladík Brian Finch, který se shodou okolností dostane k utajované droze (NZT), jenž zvýší jeho mozkovou aktivitu na maximum. Brien se tak ze dne na den stane tím nejchytřejším člověkem na světě a rozhodne se své schopnosti využít při řešení zločinů pro FBI.

seriál limitless cooper poster

Seriál Limitless místy odkazuje na svou filmovou předlohu

Tak nějak zní promo k seriálu a teď ta špatná zpráva. Bradley Cooper se sice v Limitless objeví, ovšem už z pilotu je jasné, že jej uvidíme velmi zřídla (spíše vůbec), a tak si divák musí najít cestu k novým, méně známým tvářím. Záměrně nepíšu neznámým, jelikož některé postavy jste mohli vidět v jiných televizních projektech. Jsou jimi například Jake McDorman (Americký Sniper), Jennifer Carpenter (Dexter), Mary Elizabeth Mastrantonio (Robin Hood) nebo Hill Harper (Kriminálka New York).

Seriál Limitless má televizní premiéru v úterý 22. září 2015, nicméně pokud umíte hledat, můžete zhlédnout první díl už teď.

Seriál Limitless – Trailer

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.