Spectre: Natáčení nového Jamese Bonda provází zranění

Spectre

Nový James Bond s jednoduchým názvem Spectre bude mít premiéru 6. listopadu. Natáčení je tak v plném proudu, pokud se zrovna někdo nezraní.

Naposledy se tento týden při natáčení Spectre v Söldenu (Rakousko) těžce zranil jeden člen štábu, když s autem sjel z cesty a narazil do stodoly.

Zraněným je pomocný režisér Terry Madden, který se na natáčení „bondovek“ podílí už od roku 1981. Podle blízkých zdrojů Terry utrpěl mnohočetné zlomeniny.

Zpráva o nehodě přichází téměř týden poté co se představitel Jamese Bonda, Daniel Craig, zranil při natáčení bojové scény.

24. bondovka se odehrává na různých místech Evropy, například v Londýně, Římě, Maroku a Rakousku. Natáčení se ujal Sam Mendez. V dalších rolích se objeví oscarový Christoph Waltz, Lea Seydoux, Naomie Harris a Dave Bautista. Menší roli získala také zpěvačka Rihanna, i díky tomu, že ji Daniel Craig rád poslouchá. Ten se k natáčení vrací po dvouleté pauze (od snímku Skyfall). Původně však jeho přítomnost nebyla vůbec jistá a studio uvažovalo o prvním Bondovi černé pleti. Nejčastěji byl zmiňován herec Idris Elba.

První video z natáčení

[embedYouTube video=“YYKB75aIHWE“ width=“100%“]

Text k filmu Spectre

Záhadná zpráva z minulosti posílá Jamese Bonda na cestu za odhalením zlověstné organizace. Zatímco se M musí bránit politickému nátlaku, aby udržel tajnou službu při životě, Bond postupně odkrývá rozsáhlý podvod a odhaluje strašlivou pravdu, skrývající se za projektem SPECTRE.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.