Star Wars 7: Nové informace a kompletní trailer

star wars 7 síla se probouzí

Dnes byl zveřejněn kompletní trailer k dlouho očekávanému filmu Star Wars 7: Síla se probouzí. Jak si Disney poradí s legendární značkou?

Režisér J.J. Abrams nám ve dvou a půl minutovém traileru připomíná blížící se premiéru jednoho z nejočekávanějších filmů roku. V nové epizodě Hvězdných válek se opět shledáme se staršími hrdiny z původní trilogie, ovšem jejich přítomnost bude spíše symbolická. Podle traileru naváže děj Star Wars 7 s neurčitým časovým odstupem na předešlé události a staří známí tak poslouží jako svědci minulosti.

Tím se pochopitelně otevírá prostor pro nové tváře, které už stihly rozdělit fanoušky na několik táborů. Diváci mají největší problém s jednou z hlavních postav, vzbouřeným Stormtrooperem jménem Finn (John Boyega). Některým vadí hercův NEuvěřitelný výraz, jiným zase jeho africký původ. Barva kůže je obecně často zmiňované téma ve spojitosti se Star Wars 7. Nezanedbatelné části fanoušků na filmu vadí údajné protěžování černochů a nabádají k bojkotování návštěvy kina. Pokud na to máte žaludek můžete celou záležitost sledovat skrze hashtag #BoycottStarWarsVII. Nejlepší bude jako vždy udělat si názor sám.

Star Wars 7: Síla se probouzí – kompletní trailer

Vstupenky

Česká premiéra je naplánována na 17. prosinec 2015 ve 2D/3D verzi v originálním znění i s českým dabingem. Vstupenky, nejen na půlnoční předpremiéru, si můžete rezervovat již teď na stránkách kina Cinestar a Cinema City.

Star Wars 7 podle distributora

Kdysi dávno, v předaleké galaxii, se třicet let po událostech v Návratu Jediho musí legendární posádka Hana Sola, jeho ženy Princezny Lei a Žvejkala vypořádat s novým nebezpečím v podobě Sitha Inquisitora a najít dávno ztraceného Lukea Skywalkera.

Harrison FordV hlavních rolích se představí:

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.