StarDance 2015: Novinky a taneční páry sedmé řady

StarDance 2015 - soutěžící sedmé řady

Už v sobotu 17. října odstartuje ve večerních hodinách taneční show StarDance 2015. 7. řada oblíbeného pořadu představí poprvé v historii 10 slavných soutěžících, kteří vytvoří páry s nejlepšími tanečními profesionály.

V minulé sérii z roku 2013 se soutěže účastnilo o 2 páry méně, což pro vítěze letošního ročníku znamená podstatně větší konkurenci.

Novinky v StarDance 2015

Větší počet soutěžících samozřejmě není jedinou změnou. Vůbec poprvé se v soutěži bude tančit i na českou hudbu. Taneční páry letos rozhýbou svá těla za zvuku slavných písní Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové. V jednom z dalších večerů se můžeme těšit na muzikálové melodie a tance jako ča-ča a quickstep. Svůj tématický večer si v šestém kole vychutnají i fanoušci Michaela Jacksona.

Lehkou změnou prošlo i autentické zpravodajství o dění v soutěži. Televizní deník StarDance kolem dokola nabídne kromě spousty informací ze zákulisí i okénko tanečníka Jana Ondera nebo rozbor tanců elektronickou tužkou v rukách porotce a učitele tance Zdeňka Chlopčíka. Česká televize se letos zaměří i na uživatele sociálních sítí. Na oficiální facebookové stránce pořadu zjistíte zajímavé informace z natáčení, případně se můžete účastnit soutěží o tématické ceny.

StarDance 2015: Taneční páry

Jak už jsem zmínil na začátku, letos producenti spárovali s tanečními mistry deset známých osobností českého showbusinessu. Divákům se představí herečka Jitka Schneiderová, lékařka Kateřina Cajthamlová, zpěvačka Leona Machálková, Lucie „DJ Lucca“ Dvořáková, komik Lukáš Pavlásek, herec Marek Taclík, herečka Marie Doležalová, zpěvák Radek Banga, boxer Rosťa Osička a moderátor Leoš Mareš.

Porota

O vítězném páru rozhodne jako vždy čtyřčlenná porota složená z profesionálních tanečníků a významných osobností tanečního světa.

  • Jan Révai – herec a tanečník
  • Tatiana Drexler – tanečnice, taneční trenérka a porotkyně
  • Radek Balaš – divadelní režisér a choreograf
  • Zdeněk Chlopčík – taneční porotce

Moderovat bude opět Marek Eben a Tereza Kostková.

Vstupenky na StarDance

Kapacita míst v sále je omezena, a jelikož v publiku sedí většinou rodina, přátelé a garanti soutěžících, vstupenky tedy nejsou v distribuci. Občas se pár lístků na sobotní přenos dostane do soutěže, proto se vyplatí pravidelně sledovat oficiální stránky pořadu a Facebook.

StarDance 2015 online

Pokud vám sobotní přenos nevyhovuje, můžete nové díly zhlédnout online už v den živého vysílání – odkaz na archiv ČT.

Zdroj: ČT a Wikipedia

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.