Theo James a Shailene Woodley: Co o nich ještě nevíte?

theo james shialene woodley

Hlavní herci z filmu Divergence, Rezistence a v budoucnu doufejme i Aliance (Theo James a Shailene Woodley), mají jistě zajímavý životopis, jaké informace v něm ale nenajdete?

Theo James

Skutečné jméno je Theodore Peter James Kinnaird Taptiklis. Přestože se narodil v Anglii, koluje mu v žilách řecká, irská a skotská krev.

Má velké hudební nadání – O jeho členství v kapele Shere Khan jste možná slyšeli, jeho hudební talent vás ale určitě překvapí. Kromě zpěvu umí hrát na kytaru, saxofon, klavír, harmoniku a občas dělá beatbox.

K herectví se dostal náhodou. Poté co vystudoval University of Nottingham s titulem z filozofie, jeho tehdejší přítelkyně si tou dobou podala přihlášku do herecké školy, takže to zkusil taky. Přítelkyně se nedostala, on ano.

Jedna z jeho významných rolí byla v seriálu, kde byste jej asi nečekali. Theo James se objevil v jedné z epizod Panství Downtown.

Shailene Woodley

Pro roli Tris z filmu Rezistence se musela nechat ostříhat na krátko. Místo vyhození vlasů však měla nápad darovat je organizaci, která pomáhá dětem s vypadáváním vlasů a vytváří pro ně paruky. K tomu přemluvila i další členy rodiny.

Nesnáší umělé vylepšování fotografií a přehánění s make-upem. Celé to začalo, když viděla svou upravenou fotografii v časopise. Podle Shailene na ní vše od barvy rtů až po velikost ňader vypadalo nepřirozeně.

Shailene woodley

Nenechala se svést (alespoň prozatím) uvolněným hollywoodským životem mladých. Dle svých slov nikdy nezkoušela drogy a večírkům se vyhýbá oklikou.

V 15 jí byla diagnostikována skolióza. To znamená boční a rotační vychýlení páteře. Herečka kvůli tomu podle svých slov musela nosit „plastový korzet“ 18 hodin denně po několik let.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.