Vin Diesel: Dcera dostala jméno podle zesnulého kamaráda

vin diesel

Americký herec Vin Diesel pojmenoval novorozenou dceru podle svého dlouholetého kamaráda Paula Walkera, který zahynul v listopadu 2013. Jméno dcery prozradil moderátorce NBC v Today’s show.

Pauline je třetí dítě Vina Diesela a jeho dlouholeté přítelkyně – Paloma Jiménez. Spolu mají ještě dceru – Hania Riley Sinclair (6) a syna – Vincent Sinclair (4).

Přestože se Pauline narodila už 16. března, pár rozhodně nejednal rychle a zběsile a na informování médií si vzal dostatek času. Na své fanoušky však Vin myslel hned po porodu, když na Facebooku zveřejnil fotografii právě narozené dcery se slovy Louise Armstronga z písně "What a Wonderful World".

Dcera Vina Diesela: fotografie z Facebooku

pauline vin diesel

V komentáři pro NBC Vin Diesel prozradil, že cítil přítomnost Walkera v místnosti, když on a jeho přítelkyně přivítali své nové dítě na svět. „Byl v místnosti, prostě vím, že tam byl.“

Kvůli porodu Vin chyběl i na světové premiéře svého nejnovějšího filmu Rychle a zběsile 7. Ve filmu si zahrají všechny známé hvězdy z dřívejška včetně zesnulého Paula Walkera. Ten sice nestihl dotočit všechny scény a filmu tak hrozil zánik, nicméně štáb se rozhodl uctít hercovu památku dotočením filmů za použití počítačové technologie a jeho bratrů, Caleba a Codyho. Česká premiéra nás čeká 2. dubna.

caleb cody paul walker

Bratři Cody, Caleb a Paul Walker

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.