Známé osobnosti hollywoodských filmů s překvapivým místem narození

misto narozeni1

Arnolda Schwarzeneggra a Dolpha Lundgrena už asi nikomu představovat nemusíme a taky to neuděláme, zato jsme se však zaměřili na jiné známé osobnosti, u kterých vás jejich původ pravděpodobně překvapí.

Martin Lawrence

Celým jménem Martin Fitzgerald Lawrence se narodil v Německu, konkrétně ve Frankfurtu nad Mohanem, kde jeho otec sloužil na základně armády U. S. Jméno dostal podle Martina Luthera Kinga a Johna Fitzgeralda Kennedyho.

martin lawrence

Keanu Reeves

Filmový „Neo“ se narodil v Bejrútu v Libanonu. Matka byla tanečnice a otec geolog. Po rozpadu jejich manželství (Keanu měl 3 roky) se s matkou přestěhoval do New Yorku a následně do Toronta.

Keanu reeves

Emma Watson

Možná jste si mysleli, že je Emma rodilá Angličanka, ale zdání klame. Narodila se v totiž v Paříži anglickým právníkům. V jejich 5 letech se rodiče rozvedli a přestěhovala se do matčina rodiště, Oxfordu v Anglii.

Germany Premiere Noah

Nicole Kidman

Nicole se narodila v havajském Honolulu australským rodičům, kteří byli na vzdělávací stáži v USA. Díky tomu má dvojí občanství. Rodina zůstala v USA až do jejich 4 let. Pak se vrátili zpět do Australie.

nicole kidman

Mila Kunis

Mila se narodila v Chernivtsi na Ukrajině. V jejich 7 letech se rodina rozhodla odstěhovat do Los Angeles v USA s pouhými 250$, což byla maximální částka, kterou si mohli odvézt.

Mila Kunis

Natalie Portman

Rodným jménem Natalie Hershlag se narodila v Jeruzalémě v Izraeli. Rodiče se seznámili v židovském studentském centru na Ohio State University. Poté se její otec vrátil do Jeruzaléma a dopisoval si s její matkou. Ta o několik let později přiletěla za ním a vzali se.

natalie portman

Bruce Willis

Velmi podobný osud jako Martin Lawrence. Otec byl voják americké armády sloužící v Německu. Matka Němka. Ve dvou letech se s rodiči přestěhoval do New Jersey.

Bruce Willis

Famke Janssen

Herečka kterou určitě znáte jako Bond Girl ve filmu Zlaté oko s Piercem Brosmanem nebo jako doktorku Jean ze série X-Men. Narodila se v nizozemském Amstelveenu. V mládí studovala 2 roky ekonomii na univerzitě v Amsterdamu, následně se však přestěhovala do USA za prací modelky.

Famke Janssen

Dominic Monaghan

Filmový „Smíšek“ z Pána Prstenů či drogově závislý Charlie ze seriálu Ztraceni. Původem ze západního Německa. V jeho 12 letech se však rodiče přestěhovali do Londýna, kde už zůstal. Tam začal studovat anglické drama a literaturu a odtud se dostal až k filmu.

Dominic Monaghan

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.