Známé osobnosti, které vyrůstaly v náhradních rodinách

jobs foxx

Dnes vám přinášíme několik zajímavých, ale nepříjemných osudových událostí známých osobností, budoucích prezidentů, herců a vizionářů, které ovlivnily zásadním způsobem jejich život a i díky nim byli takoví jak je známe.

Bill Clinton

Svého otce (William Jeferson Blythe III) Nikdy nepoznal, jelikož zemřel 3 měsíce před tím než se narodil. Jeho matka se o něj nebyla schopna sama postarat a tak Billa nechala na několik let u svých prarodičů (Eldridge a Edith Cassidy). Poté co se jeho matka znovu provdala za Rogera Clintona, kterého si Bill oblíbil, přijal jeho příjmení.

Bill Clinton

Jamie Foxx

Jamieho rodinné vztahy jsou složité. Krátce po narození byl adoptován adoptivními rodiči jeho matky (Esther Marie a Mark Talley). Od té doby měl jen drobný kontakt se svými biologickými rodiči. Nikdy se tak nepodíleli na jeho výchově.

Jamie Foxx

Marilyn Monroe

Rodným jménem Norma Jeane Baker Mortenson. Příjmení Mortenson má po tehdejším příjmení přítele její matky Gladys, který ji však ještě před narozením opustil. Spekuluje se však, že biologický otec byl Stanley Gifford, jeden ze zaměstnanců firmy, ve které její matka pracovala. Přestože se Gladys snažilo své dceři dopřát normální rodinné zázemí, nikdy to nefungovalo a po četných psychických problémech její dcera putovala do pěstounské péče k Albertovi a Idě Bolenderovým. Ani tam však nezůstala dlouho a do svých 16. let zůstala v sirotčinci.

Marilyn Monroe

Steve Jobs

Steve se narodil americké vysokoškolačce a syrskému politologovi (Joanne Schieble a Abdulfattah Jandali). Poté co její otec jejich vztah zakázal se přestěhovala do Kalifornie a malého Steva dala k adopci. Adoptovali jej Paul a Clara Jobs, kteří zjistili že nemohou otěhotnět. Jeho biologičtí rodiče se nakonec stejně vzali.

Steve Jobs

Nelson Mandela

Poté co jeho otec zemřel byl 9-letý Nelson odveden jeho matkou k regentovi kmenu Thembu (Jongintaba Dalindyebo), který jej vychovával.

Nelson Mandela

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.