Známí herci, kteří dobrovolně opustili Hollywood

konecvhollywoodu

Rozjetá kariéra, sláva a spousta peněz ještě nemusí znamenat štěstí. V dnešním článku se věnujeme několika osobnostem, které lusknutím prstu zmizely ze světel reflektorů.

Jonathan Taylor Thomas

Jonathan Taylor Thomas

Jonathan zažil své největší role v 90. letech, kdy se proslavil v seriálu „Kutil Tim“. Následně se střídala jedna filmová nabídka za druhou, což však asi nebylo podle jeho očekávání. Jak později dodal, chtěl si dát přestávku na další studium a cestování. Až na drobné výjimky (speciální host seriálu Last Man Standing) se již k herectví nevrátil.

Sean Connery

Sean Connery

První představitel Jamese Bonda pověsil herectví na hřebík v roce 2006, kdy jej Americký filmový institut obdaroval oceněním za celoživotní dílo. Přestože spousta jiných herců v jeho letech stále hraje, Sean Connery si přál užít důchod a golf.

Josh Hartnett

Josh Hartnett

Bývalý idol Hollywoodu, který zcela nevyužil svého potenciálu. Tak jej charakterizují zahraniční filmové weby. Josh nesekl s herectvím úplně, rozhodl se však pro trochu odlišný směr. Dle svých slov je prý snaha zůstat na vrcholu zkratkou k neštěstí a tak od roku 2010 hraje pouze v nízkorozpočtových filmech.

Meg Ryan

Meg Ryan

Zářivá kariéra Meg Ryan šla strmě dolů po rozvodu s Dennisem Quaidem v roce 2001 a od roku 2009 se už ve filmech neobjevuje vůbec. Momentálně žije se svým novým přítelem a dcerou v New Yorku a dle svých slov dělá vše pro to, aby ji lidé nepoznávali.

Amanda Bynes

Amanda Bynes

Hvězda teenagerských komedií (Co ta holka chce, Super náhradník, …) svou kariéru odpískala hlavně díky nezodpovědnému chování. V roce 2012 byla zatčena za opakovanou jízdu pod vlivem alkoholu a ujetí od nehody. Spousta peněz a bujaré večírky pro ní znamenaly několikaměsíční pobyt v léčebně. Od té doby už prý nechce mít nic společného s herectvím.

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.