Znáte tyto atraktivní sourozence známých osobností?

Gemma Styles3

Nejsou tak slavní a bohatí, ale mají stejné geny. Pro dnešek jsme vybrali několik atraktivních sourozenců známých osobností.

Dave Franco

Bratr staršího a slavnějšího Jamese Franca. Oba si zvolili za smysl života stříbrné plátno a oběma se to více či méně daří. Naposledy se Dave objevil ve filmu 22 Jump Street.

Dave Franco

Alex Watson

Jak už příjmení napovídá. Jedná se o bratra Emmy Watson. Alex se věnuje modelingu a pokud jste byli pozorní, mohli jste jej spatřit i ve filmu Harry Potter a Fénixův řád.

Alex Watson

Gemma Styles

Starší sestra zpěváka Harryho Stylese z One Direction rozhodně nežije ve stínu svého bratra a nemusí kluky lákat pouze velkým věnem.

Gemma Styles3

Austin Swift

O dva roky mladší bráška zpěvačky Taylor Swift. Věnuje se fotografování a občas jej můžete zahlédnout ve zpěvaččiných klipech.

Austin Swift

Dylan Efron

Mladší bratr herce a zpěváka Zaca Efrona. Své soukromí si však pečlivě chrání a kromě fotografií toho o něm Google moc neví.

Dylan Efron1

Hunter Johansson

Dvojče herečky Scarlett Johansson a taky, i když ně tak úspěšný, herec. Společně se objevili ve filmu Manny & Lo, kde si navíc zahrála i jejich starší sestra Vanessa.

Bloomberg & Vanity Fair Cocktail Reception Following The 2011 White House Correspondents' Association Dinner

Briana Cuoco

Příležitostná herečka, zpěvačka a sestra seriálové Penny. Mohli jste ji několikrát vidět v seriálu Teorie velkého třesku. Také se objevila v americké verzi pořadu Hlas, kde se probojovala až do finálových kol.

Briana Cuoco

Scott Evans

Mladší bratr filmového cpt. America. Také se věnuje herectví a divadlu. U nás moc známý není, ale v USA se proslavil díky roli policisty v „mýdlové opeře“ One Life to Live na stanici ABC.

scott evans

David Illek

Student ekonomie se zájmem o popkulturní dění, tvorbu stránek a seo optimalizaci. Hollywoodi jsou projekt jediné osoby.

 • Róza H.

  Tailor Swift? jako fakt? -.-

  • Hollywoodi

   O:-) opraveno

 • Gramatické chyby všude

  oboum? jako fakt?

 • Terka Danišová

  Trochu mne mate u Austin Swift věta: O dva roky mladší bráška zpěvačky Taylor Swift.